نمایشگاه دست سازه های خلاق

توجه! توجه!

یک مسابقه جذاب با کلی جایزه

 فقط کافیه با مواد دور ریختنی یه دست ساز خلاق بسازیدو با مشخصات کامل به دفتر مدرسه تحویل بدید.به بهترین دست ساز ها جایزه تقدیم خواهم شد.

مهلت تحویل آثار:دوشنبه 17بهمن

زمان برگزاری مسابقه:چهارشنبه 19 بهمن

آدرس کانال اطلاع رسانی آموزش و پرورش

با سلام و احترام

به اطلاع همکاران گرامی و اولیا محترم دانش آموزان می رساند لطفا برای آگاهی از اطلاعیه های مربوط به آموزش وپرورش ناحیه 2 در کانال معرفی شده در برنامه شاد عضو شوید.

آدرس کانال:                     https://shad.ir/rvbapn2

با سلام و احترام خدمت اولیا گرامی

با استناد به ماده 151آیین نامه اجرایی مدارس،درخواست مکرر همسایگان ،ساختمان های مجاور و همچنین رعایت حقوق شهروندی،لطفا درصورت مراجعه به مدرسه ،به هر دلیل و در هر ساعت از پارک نمودن خودروشخصی در جلوی درب پارکینگ همسایگان حتی برای زمان بسیار کوتاه خودداری فرمایید.پیشاپیش از همکاری شما عزیزان سپاسگزاریم

با احترام شورای مدرسه فرزانه 2

با سلام و احترام خدمت اولیا گران قدر دبستان فرزانه2

با سلام و اهدای درود،ضمن سپاس از همدلی و همراهی شما عزیزان،درخواست می نمایم با عنایت به دستورالعمل ها و قوانین مربوطه،مدرسه،اجازه ی تحویل دانش آموزان را قبل از تمام شدن زمان رسمی مدرسه به هیچ شخصی غیر از :

اولویت اول:پدر محترم دانش آموز،اولویت دوم:مادر محترم دانش آموز،درموارد استثنا قیم قانونی وی را نخواهد داشت.لذا خواهشمند است دراین امر مهم مارا یاری بفرمایید.

مانا باشید.با احترام شورای مدرسه فرزانه 2

جلسه اولیا و مربیان پایه سوم مدرسه فرزانه2

در تاریخ 22و23 مهرماه دومین جلسه دیدار با اولیا و مربیان با حضور موسس محترم سرکار خانم بقابرگزار گردید.ضمن تبیین برنامه های پیش رو مسایل مربوط به قرار داد پرداخت شهریه و کلاس های فوق برنامه تشریح شد.

بدین وسیله ضمن گرامی داشت مقدم سرکار خانم بقا ،از حضور سبز و فعال اولیای عزیز سپاس گزاریم.

جلسه هماهنگی سرویس دبستان فرزانه2

در راستای تحقق مفاد بخشنامه های ارسالی آموزش و پرورش جلسه هماهنگی با حضور خانم ها و آقایان رانندگان سرویس در محل دفتر مدرسه برگزار گردیدو نکات مهم و قابل توجه از جمله تعداد دانش آموزان در هر سرویس،حضور و خروج به موقع،رعایت کامل موارد اخلاقی و انضباطی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی بیان گردیده است

جلسه دیدار اولیا و مربیان پایه سوم

جلسه دیدار  اولیا با آموزگاران پایه سوم در تاریخ 1401/09/06برگزار شد. ضمن بررسی مسایل درسی دانش آموزان نقاط قوت و ضعف دانش آموزان با اولیا مطرح شد تا هرچه بیشتر شاهد رشد و شکوفایی عزیزانمان باشیم

 

Scroll to Top
اسکرول به بالا